nowoczesne
wygodne
solidne
estetyczne

Wiaty śmietnikowe

Starając się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oraz obserwując rynek konstrukcji stalowych, postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę o wiaty śmietnikowe. Tego rodzaju zabudowy tworzymy głównie na potrzeby spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Jakie są ich największe zalety? Wiaty śmietnikowe w dużym stopniu poprawiają estetykę osiedla, poprzez usunięcie z widoku pojemników na nieczystości i znajdujących się w nich odpadów. Co więcej zabudowy na kontenery śmietnikowe, są skutecznym zabezpieczeniem przed rozwiewaniem zgromadzonej w nich zawartości – która często zaśmieca nie tylko samo osiedle, lecz również znajdujące się nieopodal parkingi i parki.

 

Funkcja

Oczywiście produkowane przez nas wiaty, to praktyczne rozwiązanie na generowane przez mieszkańców śmieci, nie tylko ze względów estetycznych. Altany na odpady pozwalają lepiej zadbać o stan samych kontenerów, dzięki zadaszeniu, które chroni je przed czynnikami atmosferycznymi. Ponadto zabudowy mogą być zamykane na klucz, dzięki czemu nie dostaną się do nich osoby niepowołane. Dodatkowo nasze wiaty są także skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać odpowiednią wentylację, która jest bardzo potrzebna, szczególnie w okresie letnich upałów.

 

Konstrukcja

Za sprawą wieloletniego doświadczenia produkcyjnego, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom produkty, które są idealnym połączeniem estetyki wykonania z praktycznym zastosowaniem. Jeśli chodzi o wiaty śmietnikowe, to do ich produkcji wykorzystujemy inny niż w przypadku garaży typ ścian, a mianowicie tzw. Andik. Natomiast rozmiar całej konstrukcji, jej kolorystykę oraz sposób otwierania, dostosowujemy do oczekiwań naszych Klientów oraz wyglądu miejsca, w którym ma się znaleźć . Wszystko po to, aby tworzona przez nas zabudowa nie zaburzała przestrzeni osiedla oraz była w stanie pomieścić wszystkie przewidziane kontenery na odpady.

wiaty

Przykładowe obudowy śmietnikowe

Zobacz więcej